fbpx

Połączenie mezoterapii mikroigłowej; Mikroneedling - ujędrnianie, redukcja blizn - który zasłynął w środowiskach kobiet po mastektomii, oraz PRP - osocza bogatopłykowego

Skuteczny i bezpieczny. Autogenny. Doskonały przy cerach wrażliwych gdyż działa wzmacniająco. Buduje nowe, zdrowe warstwy skóry przy minimalnym okresie rekonwalestencji (po zabiegu skóra jest zaróżowiona, punktowe krwawienie a kolejnego jedynie lekko szorstka gdyż osocze działa regeneracyjnie na wszelkie zmiany). Działa odżywczo, rozświetlająco, poprawia nawilżenie i znacznie redukuje wszelkie blizny.

Zabieg nie wymaga znieczulenia jednak po jego zastosowaniu staje się zupełnie niewyczuwalny tak więc maksymalnie komfortowy nawet dla osób bardzo wrażliwych. Ochrona przeciwsłoneczna w postaci filtrów wymagana jest przez około 30 dni po zabiegu (w przypadku opracowania przebarwień – dłużej). Doskonały, odżywczy, niekłopotliwy zabieg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Nie koliduje z goleniem ani makijażem (pudry mineralne).

W przypadku twarzy wykonujemy go również w okolicach oczu – w tym na ruchome części powiek!

W najbliższym czasie postaramy się dołączyć krótki opis działania trychologicznego – czyli wzmaniającego na skórę głowy oraz włosów.