fbpx

Autologiczna mezoterapia – osocze bogatopłytkowe:

Zabiegi, gdzie poprzez nakłuwanie skóry podajemy niewielkie ilości preparatów w ampułkach, jest dobrze znany większości z Was. Producenci zestawiają różnorodne komponenta, mające na celu podnieść elastyczność i poziom nawilżenia skóry. 

Preparat, który podajemy w w przypadku autologicznej mezoterapii nie jest produkowany masowo ani sprzedawany w hurtowniach. To płynne złoto, które pozyskujemy z niewielkiej ilości pobranej od Was krwi. Zawiera komponenty, których nie znajdziecie w żadnych chemicznych materiałach jak czynniki wzrostu, hormony, czynniki regeneracyjne. 

To obecnie najlepszy zabieg dla skór przewlekle suchych, podrażnionych, skłonnych do pokrzywek, liszaji nawet przy nieznanej etiopatogenezie. Fenomenalnie sprawdza się przy problemowych skórach, których źródłem problemów jest tarczyca (niedoczynność, Hashimoto!). Regeneruje skóry nawet z zaburzeniami ukrwienia wywołanymi licznymi teleangiektazjami (popękane naczynka). Siła działania osocza przewyższa preparaty do mezoterapii te znane już rynkowi, jak również nowe, które nazywamy stymulatorami tkankowymi. Nie występuje tu żadne ryzyko alergii, czy brak zgodności materiału z tkanką. Osocze bogatopłytkowe jest materiałem w pełni biozgodnym.

W tym zabiegu możemy wykorzystać około 5-6 ml lub ok 10-12 ml osocza. „wielkość’ zabiegu dobieramy do potrzeb. Jeżeli mamy kłopoty ze skórą w okolicach policzków bądź chcemy podnieść jakość skóry wokół oczu wystarczy nam 5 ml osocza. Zabiegi z użyciem 10-12 ml zarezerwowane są dla Pań chcących uzyskać efekt anty-aging. 

Materiał podawany jest w mikrodepozytach śródskórnych, które wyglądają jak… bąbelki  na skórze. Dobroczynny preparat wchłaniany jest ok 24 godzin po wykonanym zabiegu. 

Cennik promocji na zabiegi autologicznej mezoterapii 1.02.2021 - 31.04.2021

Podanie 10 ml osocza (np. twarz lub dekolt)   1000 zł / -40%/  600 

Podanie 5 ml osocza (np. okolice oczu lub policzki)   600 zł / -40%/  420 

Dział/ artykuł z menu Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Kontakt, konsultacja – kosmetolog Marta Petrusiewicz – tel. 531-937-189


Osocze bogatopłytkowe – efekty, cena, promocje!