fbpx

Kompletny zabieg łączący symulacyjne właściwości osocza bogatoplytkowego z szybkim i trwałym efektem mikropigmentacji skóry głowy w JEDNYM ZABIEGU!​

Osocze bogatopłytkowe na łysienie, osłabienie, przerzedzenie włosów! Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym jest skuteczną metodą na wzmacnianie włosów. Osocze bogatopłytkowe skóry głowy pozyskiwane jest z krwi pobranej od klienta, jest to zatem materiał bardzo bezpieczny. Dzięki wysokiej zawartości protein i czynników wzrostu, osocze bogatopłytkowe odżywia mieszki włosowe i stymuluje wzrost włosów.

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego polega na biostymulacji komórek skóry za pośrednictwem wydzielanych przez aktywne trombocyty czynników wzrostu. Dzięki tym czynnikom dochodzi do aktywacji komórek macierzystych, pobudzenia fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu, wspomagania procesu tworzenia nowych naczyń krwionośnych oraz stymulacji namnażania i dojrzewania komórek naskórka w skutek czego uruchomione zostają procesy naprawcze. Następstwem tego zabiegu jest zahamowanie wypadania włosów i pobudzenie ich odrostu.

Osocze skóry głowy może uzupełniać leczenie rozmaitych typów łysienia: poporodowego, androgenowego, plackowatego, telogenowego czy związanego z niedoborami pokarmowymi. Seria kilku zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zapewnia efekt kompleksowego wzmocnienia włosów i stymulowania ich wzrostu.

 

Wskazania:

-widoczne przerzedzenia włosów 

-włosy cienkie, nietrakcyjne

-jasna, błyszcząca skóra głowy, potęgująca i negatywnie podkreślająca zbyt małą ilość włosów

-poprawa kondycji włosów

-wypadanie włosów  (zwłaszcza o podłożu androgenowym)

 

 

Przebieg zabiegu

W pierwszej fazie pobiera się niewielką ilość krwi, którą następnie poddaje się wirowaniu z antykoagulantem. Tak uzyskane osocze metodą microneedling (kardridż PMU) mieszamy z wybranymi przez nas barwnikami do SMP  i na odpowiednich paramerach wtłaczamy w skórę głowy klienta. Dzięki tej metodzie punkty podania są maksymalnie zagęszczone, a efekt wzmacniany jest poprzez mikronakłuwanie prowadzone maszynowo. Technika ta zdecydowanie przewyższa tradycyjną mezoterapię przy jednoczesnym, zdecydowanie mniejszym odczuciu bólu podczas zabiegu! Zabieg pozostawia na skórze drobne punkty pigmentu, które barwią skórę głowy, redukują kontrasty pomiędzy jasną barwą skóry głowy a włosem oraz, jednocześnie, zmniejszają efekt jej połysku.

 

Postępowanie pozabiegowe

głowę należy umyć dopiero następnego dnia po zabiegu

 

Efekty zabiegu

Pierwsze efekty związane ze stymulacyjnym działaniem osocza widoczne są po dwóch, trzech zabiegach. Efekt związany z użyciem barwnika podczas zabiegu, w przypadku tej pigmentacji, widoczny jest po trzecim, czwartym zabiegu.

 

Dla uzyskania najlepszych efektów pigmentacji zaleca się przeprowadzenie serii około 6 zabiegów (odstępy miesiąc do dwóch)

Koszt 1 zabiegu to 1200 zł