fbpx

Covery to trudna sztuka. W naszym gabinecie znajdą Państwo rozwiązania łączone - krycia poprzez nową pigmentację oraz redukcji różnymi technikami w razie potrzeby.

KONIECZNA JEST KONSULTACJA 

Cover może wymagać dodatkowego usuwania makijażu permanentnego lub / oraz dodatkowej, trzeciej pigmentacji w szczególności wieloletnich makijaży bądź po sesjach usuwania PMU (laser, remover) co ustalane jest podczas KONSULTACJI. Pierwsza konsultacja może a nawet powinna być TELEFONICZNA. Czasem wystarczają zdjęcia przesłane mms (messenger fb często zaniża jakość na tyle, że nie mogę przyjrzeć się szczegółom) i pomaga ustalić wstępny plan pracy.

METODY zależne są od stopnia wypigmentowania oraz jakości skóry. Przykład: na skórze zgrubiałej po poprzednim PMU raczej nie zrobimy włosa. Ust o pełnym kryciu nie przerobimy na aquarelle. Innym przykładem może być stary odbarwiony makijaż metodą cienia o wąskim zarysie. Tego typu brwi często można skorygować w kierunku nowszych technik nadając im u góry pudrowe wykończenie. Usta o pełnym kryciu można w niektórych przypadkach zmienić na ombre.

Wiele BARW można skorygować pigmentem. Przykład: zazwyczaj koryguję a nie usuwam brwi w czerwieniach (jeżeli nie są skrajnie nisko lub wysoko usadowione względem naturalnych).

NASYCENIA nie zmniejszymy bez usuwania. Przykładowo: nie zmienimy brwi metodą cienia na puder. W przypadku ust czasem możliwe jest rozjaśnienie bielą tytanową.

TYLKO PRZYKRYĆ – prośba tego typu zależy od estetyki. W wielu przypadkach jest to możliwe. Jednak nie zawsze wystarczy jeden zabieg.

GRATIS – redukcja fragmentu poprzedniego PMU znajdująca się poza obszarem nowej pigmentacji. Warunek: tylko powyżej 3 mm od nowej krawędzi i wyłącznie podczas zabiegu podstawowego oraz korekty. Laser pikosekundowy, remover, plazma. 

Cena obejmuje 2 etapy; podstawowy oraz korektę (korekta w cenie do 3 miesięcy po pierwszej pigmentacji) 

 

Zadzwoń: tel. 531-937-189 Kosmetolog Marta Petrusiewicz