fbpx

PlasmaFiller to innowacyjny wypełniacz, który błyskawicznie podbił świat medycyny estetycznej. Gwarantuje szybki efekt wypełnienia zmarszczek i odmłodzenia skóry, utrzymuje się do 6 miesięcy. Klinicznie potwierdzona skuteczność.

PlasmaFiller PPP to autologiczny wypełniacz tkankowy. Proces uzyskania PlasmaFiller opiera się na ekstrakcji osocza bezpośrednio z krwi klienta oraz przetransformowaniu go w żelową formułę gotową do iniekcji w skórę. Tak pozyskany żel wykorzystywany jest jako wypełniacz. 

Wypełniacz z żelem plazmowym jest nazywany„ wypełniaczem autologicznym – PPP” – oznacza to, że dany produkt wykorzystuje własne komórki lub tkanki klienta. Żel uzyskuje się z krwi, a następnie wstrzykuje w problematyczne miejsca, aby odżywić i uelastycznić skórę twarzy i szyi, które utraciły objętość i / lub wycelować w bardzo drobne linie i zmarszczki. Zabieg nadaje się również na dłonie.

Żel plazmowy ma ten sam kolor i konsystencję, co naturalny tłuszcz, ale po wstrzyknięciu staje się bardziej miękki. Kluczową zaletą tego zabiegu jest to, że stymuluje komórki macierzyste i czynniki wzrostu wytwarzające kolagen – naturalne białko organizmu, które utrzymuje napięcie, świeżość i młody wygląd skóry.

 

Plazma Filler (PPP) jest skutecznym i bezpiecznym preparatem, który z powodzeniem stosowany jest w zakresie:

-FULL FACE
-V Lift
-odmładzania twarzy,
-korekty bruzd i zmarszczek,
-poprawy owalu twarzy,
-uzupełnienia ubytków objętości tkanek miękkich
-podnoszenia konkretnych obszarów twarzy.

Podczas sesji uzyskujemy 7 – 9 ml preparatu. Ten wypełniacz nie brzęknie nie migruje. Jest BEZPIECZNYM materiałem do budowy objętości czyli zabiegu znanego jako FULL FACE. Autologiczny preparat z czasem rozkładany jest przez organizm całkowicie. Nie wywołuje zrostów. Macie Państwo możliwość, w sposób całkowicie odwracalny, wymodelować twarz zasadną ilością materiału, w ułamku ceny, odpowiadającej wypełniaczom kwasu hialuronowego!

Kontakt Marta: 531937189