fbpx

Najmocniejszy laser do usuwania tatuaży. Najbezpieczniejszy laser do usuwania makijażu permanentnego brwi. Laser pikosekundowy w województwie warmińsko-mazurskim.

Laser pikosekundowy jest laserem najnowszej generacji. Emituje światło impulsami w czasie wielokrotnie krótszym od dotychczas dostępnych nanosekundowych w związku z tym rozbija tusze mocniej przy mniejszym oparzeniu skóry. Na tę chwilę jest bezkonkurencyjny pod względem bezpieczeństwa w usuwaniu tatuaży i makijaży permanentnych.

DROBNIEJSZE ROZBICIE PIGMENTU PRZEKŁADA SIĘ NA POTRZEBĘ OKOŁO POŁOWY MNIEJ ZABIEGÓW NIŻ W PRZYPADKU LASERÓW NANOSEKUNDOWYCH.

Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów uzyskujemy większą skuteczność wszystkich terapii laserowych tego zakresu. Innowacyjna energia światła lasera minimalizuje poparzenie skóry dzięki czemu nieporównywalnie redukuje ryzyko powstawania blizn oraz ból w czasie zabiegu usuwania tatuaży przy użyciu porównywalnej ilości dżuli (J). 

Mniejsze oparzenie przekłada się na skupienie strumienia światła bezpośrednio na pigmencie i w konsekwencji jego dokładniejsze rozbicie. Dzięki temu mechanizmowi usuwanie tatuaży przebiega błyskawicznie.

ZASTOSOWANE FILTRY POZWALAJĄ SKUTECZNIE USUWAĆ BARWNIKI W KOLORACH: CZERWONY, CZARNY, GRANAT.

Głowica emituje światło lasera o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do aż 2000 mJ. Zastosowano cztery długości laserowego światła: 532, 1064, 1320 oraz 755 nm tak zwany plaster miodu, które mogą być emitowane z prędkością do 10 impulsów na sekundę. Powyższe parametry przede wszystkim umożliwiają różnorodną i szybką pracę a więc przekładają się również na skrócenie czasu zabiegu usuwania tatuaży.

Kontakt/zabieg: Marta +48 531937189
Więcej

Zobacz szybki film z zabiegu

1064 laser PIKOsekundowy aesthetica

PICOSEC vs NANOSEC

laser pikosekundowy - działanie, usuwanie tatuaży
Skuteczność lasera pikosekundowego jest wyższa ze względu na drobniejsze rozbicie pigmentu w tkankach