fbpx

Zabieg PLAZMY FRAKCYJNEJ nie wymaga wprowadzania do organizmu substancji obcych, wykorzystuje naturalne procesy samoregeneracji tkanki skórnej w celu jej lifttingu. Odpowiednio wykonany jest bardzo bezpieczny a z racji braku krwawienia kwalifikuje się do grupy zabiegów o bardzo krótkim okresie rekonwalestencji (drugiego dnia po zabiegu możemy nałożyć podkład sypki mineralny, celem zamaskowania punktów sublimacji)

Frakcyjność tej sublimacji (znaną z laserów frakcyjnych typu Fraxel) naskórka i skóry możemy wykorzystać właściwie w dowolnym miejscu na twarzy i ciele. Ograniczeniem jest wielkość partii (robimy max 2 strefy na raz) oraz czas (zabiegi jednej partii możemy robić ok 3 miesięcy)

Wygładzać i kondycjonować możemy czoło z gładzizną, policzki, okolice uszu, ust, policzki, bruzdy nosowo-wargowe, podbródek, szyje, dekolt a nawet dłonie.

Blefaroplastyka powiek

Zabieg polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z wykonanych punktów powoduje koagulację naskórka i skóry właściwej jednak bez jej krwawienia.

Zabieg bezinwazyjnego liftingu powieki polecany jest każdemu, komu zależy na polepszeniu wyglądu i rysów twarzy, uzyskaniu atrakcyjnego spojrzenia i odmłodzenia.

Znieczulenie kremem dermatologicznym Emla trwa ok 20 min. Sam zabieg trwa ok. 10 minut, obrzęk i świąt utrzymuje się ok 12 godzin a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

PLAZMA jako dermalogiczna/kosmetyczna blefaroplastyka powiek jest przełomem w temacie kondycjonowania górnej powieki.

TO PIERWSZY TAK SKUTECZNY W TEJ PARTII ZABIEG NA RYNKU.

Skóra potrądzikowa

Fraxelowanie Plazmą przynosi doskonałe efekty w przypadku skór potrądzikowych z bliznami zanikowymi. Wyrównuje powierzchnię skóry znacznie zmniejszając ich widoczność. Warunkiem kwalifikacji do takiego zabiegu jest uregulowana czynność skóry.

Zabieg PLAZMY NIEFRAKYCJNEJ – LIGHT to łagodniejsza forma kondycjonowania tkanki skórnej. Brak punktów sublimacji, równomierne, powierzchniowe działanie o lżejszej mocy ma przeniesienie na jednorodną budowę nowych struktur kolagenu i elastyny przy minimalnym czasie rekonwalestencji pozabiegowej. Kontrolowane uszkodzenia tkanek tego typu wpływa na zmniejszanie rumienia, naczynek, przebarwień typu melasma – brązowe) oraz pozapalnych (czerwone, fioletowe).

Prądy selektywne stosowane są w fizjoterapii oraz innych gałęziach terapii od wielu lat i przypisuje się im bardzo pozytywny wpływ na tkanki ludzkie. Wykorzystanie ich w odpowiedniej mocy i częstotliwości sprawia, że możemy je z powodzeniem stosować w zabiegach kosmetycznych