fbpx

Linerase to kolagen przeznaczony do regeneracji i odbudowy tkanek a konkretnie włókien kolagenowych. Nie wywołuje skutków ubocznych. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen tego typu przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej.

Linerase to jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I nowej generacji. To przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym poprawia jej sprężystość co jest głownym wskazaniem do zastosowania tego własnie produktu. Preparat jest przeznaczony zarówno do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jak i stymuluje również produkcję nowych fibroblastów, uruchamiając tym samym wspomnianą kaskadę produkcji kolagenu w skórze.

Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Kolagen zawarty w preparacie Linerase to oczywiście inny typ kolagenu, niż ten zawarty w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Atelokolagen typu I, zawarty w preparacie Linerase jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny i biozgodny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze).

Linerase jest nowoczesnym i bezpiecznym preparatem, zarejestrowanym jako wyrób medyczny III klasy CE 0373. Wyniki badań zgodnie z przyznanym certyfikatem ISO 10993-10 wykazały, że nie podrażnia skóry nie wywołuje reakcji alergicznej i nie jest cytotoksyczny.

Linerase nie jest wypelniaczem ani typowym produktem do mezoterapii. Tworzy nową grupę bioaktywnych materiałów które stanowić będą przełom w dziedzinie dermatologii estetycznej i anti-aging.

 

Pierwszy efekt zabiegu Linerase pojawia się po 72 godzinach i utrzymuje się do 3 tygodni. Terapia składa się z 2 – 4 zabiegów. 

Po roku zaleca się wykonanie 1 zabiegu podtrzymującego.

Wskazania do zabiegu

#Widoczne oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, zaburzony owal twarzy wynikające z atroficznej, cienkiej skóry

#Oznaki fotostarzenia / skóra cienka na wskutek częstych ekspozycji na promieniowanie UV

#Widoczne blizny zanikoweSkóra, która utraciła jędrność i elastyczność, tzw. “pergaminowa”

#Profilaktycznie można wykonywać zabieg po 25. r. ż., u osób opalających się na solarium