fbpx

MOLEKUŁA MŁODOŚCI - HYBRYDA HA

Preparat jest jednym z najbezpieczniejszych z uwagi na nowej generacji sieciowaniu – stabilizacji termicznej, a więc nie jest chemicznie sieciowanym kwasem HA i nie posiada jego wad.

Opracowany przy użyciu opatentowanej technologii, w wyniku której powstają Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe L-HA, nagrodzony w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność.  W preparacie występuje najwyższe dostępne stężenie na świecie, czyli  aż  64mg naturalnego HA, co pozwala, aby wykonany zabieg wzmocnił i zagęścił skórę, wygładził zmarszczki, wysmuklił rysy twarzy oraz nadał twarzy biorewolumetryczny efekt.

Profhilo bardzo dobrze sprawdza się w trudnych, zwiotczałych obszarach skóry, gdzie wcześniej nie udało się tego osiągnąć innymi, dostępnymi preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Najbardziej sprawdzi się w:

-przywracaniu utraconego konturu twarzy,
-przywracaniu utraconego profilu,
-neutralizacji zwiotczenia skóry,
-wygładzaniu zmarszczek,
-nadawaniu sprężystości,
-napinaniu skóry – strefa policzkowa, podpoliczkowa, linia żuchwy „chomiki”

 

Czy preparat PROFHILO® jest klasycznym wypełniaczem, czy biorewitalizatorem?
Żadnym z powyższych. Profhilo® jest czymś nowym i służącym do przebudowy skóry. Profhilo® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone przez lata parametry skóry.

 

Czy ten sam efekt mozna uzyskać innymi preparatami, czy zabiegami?
Profhilo w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Profhilo® jest czymś nowym i nie można porównywać go z żadnym ze znanych do tej pory preparatów.

 

Dlaczego hybryda jest lepsza?
Już po miesiącu od pierwszej iniekcji Profhilo® obserwujemy istotną poprawę efektu biorewolumetrycznego, a także ważne uregulowanie mikrowypukłości powierzchni skóry – efekt wygładzenia. Miesiąc po drugiej iniekcji preparatu obserwujemy istotny efekt przeciwzmarszczkowy. Bardzo ważnym wskaźnikiem jest istotny wzrost jędrności policzków i gęstości skóry. Zastosowanie Profhilo® powoduje również istotną poprawę głębokiego nawilżenia skóry. Profhilo gwarantuje zawsze naturalne rezultaty zabiegu bez nadkorekcji i konieczności rozpuszczania hialuronidazą. Profhilo® nie poszerza twarzy i nie robi efektu „nalania”. Po zabiegu nie powstają w skórze stwardnienia.

Technika iniekcji – BAP

Nowoczesny preparat wymaga również specjalnej metody podawania. Mamy tutaj do czynienia z techniką Bio Active Points, czyli 5 wkłuć na każdą ze stron twarzy, które można wykonać w ciągu kilku minut. Zabiegowiec wyznacza punkty anatomiczne twarzy, po czym wolno wstrzykuje preparat, zatem ból jest znikomy i nie ma tutaj konieczności znieczulenia pacjenta. Technika ta stworzona została w odpowiedzi  na charakterystykę starzenia się dolnej części twarzy tj. linii żuchwy, policzka, okolicy jarzmowej, brody oraz okolicy przedusznej. Technika BAP ma znacznie bardziej ograniczone ryzyko powstawania siniaków, rzadsze występowanie zaczerwienienia skóry, jak i podrażnień. Preparat ma unikalną strukturę, która pozwala na przenikanie w skórze właściwej i tkankach podskórnych, jak i nie powoduje grudek.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?
Rezultaty widać już po 2 sesjach (w 1 miesiąc). Technika wstrzykiwania 5 punktów iniekcji pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, maksymalizuje rezultaty, ogranicza niedogodności. Podanie preparatu wyraźnie zwiększa napięcie tkankowe dając delikatny, naturalny efekt liftingu skóry. Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonania 1-2 zabiegów przypominających rocznie.

Przeciwwskazania
-ciąża, karmienie piersią
-zaburzenia krzepnięcia krwi,
-opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne,
alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających,
-niewyrównana cukrzyca,
-choroby autoimmunologiczne,
-skłonność do powstawania blizn przerostowych
-choroby nowotworowe
-nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Skutki uboczne
-ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin
-zaczerwienienie, obrzęk
-świąd w przypadku skóry wrażliwej
-nadwrażliwość w miejscu podania preparatu
-sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni
Reakcje te maja charakter przemijający, większość z nich ustępuje na ogół po kilku dniach. Efekt nadmiernego zwiotczenia mięśni może utrzymywać się 2-6 tygodni.

Zalecenia pozabiegowe
Po zabiegu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna).
Zachować higienę w leczonym obszarze

Profhilo BAP