fbpx


Autologiczny wypełniacz zamiast wypełniacza kwasu hialuronowego – czym jest:

Autologiczny wypełniacz jest NASZYM TŁUSZCZEM, który używamy w niemal identyczny sposób jak wypełniaczy kwasu hialuronowego do zabiegów wypłycania zmarszczek, bruzd oraz zabiegów wolumetrycznych. Komórki pozyskiwane są BEZ RYZYKOWNEJ LIPOLIZY, bezpośrednio z krwi klienta. Bogactwo czynników zawartych w osoczu, ma zdolność przekształcać się w komórki tłuszczowe!

O ile preparatyka jest podobna do znanego zabiegu, który powszechnie znany jest jako wampirzy lifting, tak sam sposób podania oraz oczywiście efekt odpowiada, tym z zastosowaniem wypełniaczy usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg wypłyca zmarszczki oraz bruzdy, daje możliwość odbudowania młodzieńczej objętości okolic policzków, kości policzkowych a nawet skroni oraz dłoni. Pozwala bezpiecznie wypełnić okolice oczodołu (tzw. dolina łez a nawet  zewnętrzne kąty oka) bez ryzyka efektu Tyndalla. 

W przeciwieństwie do wypełniaczy kwasu hialuronowego, AUTOLOGICZNY WYPEŁNIACZ NIE PRZEMIESZCZA SIĘ. W wypadku wypełniaczy autologicznych możemy śmiało wypełniać nawet bardzo rozległe ubytki bez obaw o zniekształcenia twarzy w późniejszym czasie.

Wypełnieniem tym nie zbudujemy, drobnych, spiczastych elementów np. ostro zakończonej brody, bądź ostrych kości policzkowych. Zabieg daje miękkie, rozłożyste uniesienie tkanek. Nie nadaje się do modyfikacji twarzy, a do jej harmonijnego profilowania!

Pobierane ilości krwi, są bezpieczne i komfortowe. Sam zabieg ZAWSZE przeprowadzany jest cieniutką kaniulą (przeważnie 27g – czyli grubość odpowiednia przy igłach insulinowych) co ma ogromny wływ na zniesienie ewentualnych odczuć bólowych.

Wypełniacz autologiczny zawsze rozkłada się płaszczyzną, nie ma skłonności, jak wypełniacze usieciowanego kwasu hialuronowego, do zbijania się w okrągłe aglomeraty (widoczne i wyczuwalne jako grudki czy kulki). Jest w 100% dyskretny – niezauważalny (barwa tkanki tłuszczowej) i niewyczuwalny (struktura, sprężystość tkanki tłuszczowej).

Zabieg wypełniaczy autologicznych jest przeciętnie droższy niż wypełniacze fabryczne na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego w ampułkostrzykawkach oraz wymaga od klientów większego poświęcenia. 

Należy pamiętać, że w żadnym autologicznym zabiegu wypełnień (nawet w nano-fat) nie uzyskujemy proporcji 1:1 (podana  1 część komórek w fibrynie do 1 części utworzonego tłuszczu). W zabiegach tych przyjmuje się/następuje przetworzenie około 30% komórek tłuszczowych z całości podanego materiału. Pozyskany materiał podaje się więc ze znacznym, ilościowym naddatkiem.

Zabiegu nie trzeba wykonywać w serii jednak większość klientów decyduje się od 2 do 4 zabiegów danej okolicy (stabilizacja wagi ciała, okolica zabiegowa ma tu znaczenie) w zależności od potrzeby nadbudowania tkanek. Większe uwypuklenie = więcej zabiegów. Całkowite przetworzenie pozyskanego i podanego materiału komórek w tłuszcz następuje po ok. miesiącu od zabiegu. Często zauważalny jest efekt kaskadowy w procesie przetwarzania, czyli przy pierwszym zabiegu pozyskujemy 20% tłuszczu z podanego materiału (szczególnie osoby szczupłe) a przy kolejnych już 30% lub więcej.

Należy liczyć się w obrzękiem okolicy zabiegowej oraz ewentualnymi krwiaczkami (do 7 dni). Przed decyzją o zabiegu należy zapoznać się z listą przeciwskazań, które mogą mieć wpływ efektywność autogennego wypełniacza.

Podtrzymanie efektów zabiegowych określa się na 6 do 24 miesięcy po osiągnięciu efektu estetycznego.

Cennik promocji "wypełniacz autologiczny" - 31.02.2022 - 31.04.2022

2 ampułki x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz  700 zł /-40%/ 480 zł

Podanie w formie wypełniacza 2-3 ml / opowiada 0,5 – 1 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

4 ampułki x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1000 zł /-40%/ 600 zł

Podanie w formie wypełniacza 4-6 ml / opowiada 1 – 2 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

6 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1300 zł /-40%/ 780 zł

Podanie w formie wypełniacza około 6-9 ml / opowiada 2 – 3 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

8 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1600 zł /-40%/ 960 zł

Podanie w formie wypełniacza około 8-12 ml / opowiada 3 – 4 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz BIUST  2000 zł /-40%/ 1200 zł

Podanie w formie wypełniacza 3xIPRF X2 – OBIE STRONY / 16-24 ml / opowiada 4 – 6 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ mezoterapia 1000 zł /-40%/ 600 zł

Podanie w formie mezoterapii 5 ml

Uwaga. Promocja ograniczona jest czasowo do 31 kwietnia 2021 co oznacza, iż zabiegi po tym okresie będą miały inne ceny! 

Dział/ artykuł z menu iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty

Kontakt, konsultacja – kosmetolog Marta Petrusiewicz – tel. 531-937-189