fbpx

Bezpieczna pigmentacja skalpu. Jako jedyni oferujemy klientom możliwość skorzystania BEZPŁATNIE z lasera pikosekundowego podczas zabiegu korygującego. 

Metoda pigmentacji głowy – pigmentacja skalpu składa się z tysięcy drobnych, ręcznie wykonywanych punktów. Jako jedyni zapewniamy zabezpieczenie; jeżeli, któreś punkty przyjmą się zbyt intensywnie lub zdublują się, redukujemy je bezproblemowo podczas korekty laserem pikosekundowym! Dane miejsce, na naszych barwnikach, jesteśmy w stanie zredukować podczas jednego strzału od około 30% do około 70% w zależności od ewentualnej potrzeby! 

Pigmentacja skalpu bez ryzyka estetycznego. To dodatkowa kontrola nad gęstością a ponadto intensywnością, która składa się na zadowolenie z zabiegu. Praktycznie bezboleśnie w dodatku bez ryzyka zbliznowaceń – takie możliwości ma nasz laser. W konsekwencji wyeliminowaliśmy ryzyko związane z przepigmentowaniem. Dzięki tej metodzie możemy również kontrolować wygląd punktów, które składają się na zewnętrzną linię “włosów”.

Ten benefit tyczy się wyłącznie naszych prac. Niemniej, jeżeli miałeś już wykonywaną pigmentację skalpu, której efekt pozostawia wiele do życzenia zachęcamy do kontaktu. Rozumiemy jaką traumę u mężczyzny może wywołać nieestetyczna pigmentacja skóry głowy. Laser pikosekundowy, którym dysponujemy jest w stanie zredukować ciemny pigment podczas jednej lub dwóch sesji. Jeżeli podejmiemy się naprawy poprzedniej pigmentacji z pewnością zaproponujemy wyjątkową zniżkę na sesję laserową.

Kontakt/zabieg: Paweł +48 513 878 628