fbpx

UWAGA!!!!
ARTYKUŁ JEST WŁAŚNIE EDYTOWANY!

DO KOŃCA POZOSTAŁO

Days
Hours
Minutes
Seconds

Przedstawiam wielką promocję na zabiegi regenerujące, wypełniające a nawet wolumetryczne najbezpieczniejszym, autologicznymi preparatami. Nie ma zabiegów bezpieczniejszych i bardziej naturalnych spośród gamy stymulatorów tkankowych i wypełniaczy dostępnych na rynku!Autologiczny wypełniacz zamiast wypełniacza kwasu hialuronowego – czym jest:

Autologiczny wypełniacz jest NASZYM TŁUSZCZEM, który używamy w niemal identyczny sposób jak wypełniaczy kwasu hialuronowego do zabiegów wypłycania zmarszczek, bruzd oraz zabiegów wolumetrycznych. Komórki pozyskiwane są BEZ RYZYKOWNEJ LIPOLIZY, bezpośrednio z krwi klienta. Bogactwo czynników zawartych w osoczu, ma zdolność przekształcać się w komórki tłuszczowe!

 

O ile preparatyka jest podobna do znanego zabiegu, który powszechnie znany jest jako wampirzy lifting, tak sam sposób podania oraz oczywiście efekt odpowiada, tym z zastosowaniem wypełniaczy usieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg wypłyca zmarszczki oraz bruzdy, daje możliwość odbudowania młodzieńczej objętości okolic policzków, kości policzkowych a nawet skroni oraz dłoni. Pozwala bezpiecznie wypełnić okolice oczodołu (tzw. dolina łez a nawet  zewnętrzne kąty oka) bez ryzyka efektu Tyndalla. 

 

W przeciwieństwie do wypełniaczy kwasu hialuronowego, AUTOLOGICZNY WYPEŁNIACZ NIE PRZEMIESZCZA SIĘ. W wypadku wypełniaczy autologicznych możemy śmiało wypełniać nawet bardzo rozległe ubytki bez obaw o zniekształcenia twarzy w późniejszym czasie.

 

Wypełnieniem tym nie zbudujemy, drobnych, spiczastych elementów np. ostro zakończonej brody, bądź ostrych kości policzkowych. Zabieg daje miękkie, rozłożyste uniesienie tkanek. Nie nadaje się do modyfikacji twarzy, a do jej harmonijnego profilowania!

 

Pobierane ilości krwi, są bezpieczne i komfortowe. Sam zabieg ZAWSZE przeprowadzany jest cieniutką kaniulą (przeważnie 27g – czyli grubość odpowiednia przy igłach insulinowych) co ma ogromny wływ na zniesienie ewentualnych odczuć bólowych.

Wypełniacz autologiczny zawsze rozkłada się płaszczyzną, nie ma skłonności, jak wypełniacze usieciowanego kwasu hialuronowego, do zbijania się w okrągłe aglomeraty (widoczne i wyczuwalne jako grudki czy kulki). Jest w 100% dyskretny – niezauważalny (barwa tkanki tłuszczowej) i niewyczuwalny (struktura, sprężystość tkanki tłuszczowej).

 

Zabieg wypełniaczy autologicznych jest przeciętnie droższy niż wypełniacze fabryczne na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego w ampułkostrzykawkach oraz wymaga od klientów większego poświęcenia. 

Należy pamiętać, że w żadnym autologicznym zabiegu wypełnień (nawet w nano-fat) nie uzyskujemy proporcji 1:1 (podana  1 część komórek w fibrynie do 1 części utworzonego tłuszczu). W zabiegach tych przyjmuje się/następuje przetworzenie około 30% komórek tłuszczowych z całości podanego materiału. Pozyskany materiał podaje się więc ze znacznym, ilościowym naddatkiem.

Dla doskonałych efektów najczęściej wykonuje się od 2 do 4 zabiegów danej okolicy (stabilizacja wagi ciała, okolica zabiegowa ma tu znaczenie). Całkowite przetworzenie pozyskanego i podanego materiału komórek w tłuszcz następuje po ok. miesiącu od zabiegu. Często zauważalny jest efekt kaskadowy w procesie przetwarzania, czyli przy pierwszym zabiegu pozyskujemy 20% łuszczu z podanego materiału (szczególnie osoby szczupłe) a przy kolejnych już 30% lub więcej.

Należy liczyć się w obrzękiem okolicy zabiegowej oraz ewentualnymi krwiaczkami (do 7 dni). Przed decyzją o zabiegu należy zapoznać się z listą przeciwskazań, które mogą mieć wpływ efektywność autogennego wypełniacza.

Podtrzymanie efektów zabiegowych określa się na 6 do 24 miesięcy po osiągnięciu efektu estetycznego.

 

Cennik promocji "wypełniacz autologiczny" 1.02.2021 - 31.04.2021

1 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz  700 zł /-40%/ 420 zł

Podanie w formie wypełniacza 2-3 ml / opowiada 0,5 – 1 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

2 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1000 zł /-40%/ 600 zł

Podanie w formie wypełniacza 4-6 ml / opowiada 1 – 2 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

3 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1300 zł /-40%/ 780 zł

Podanie w formie wypełniacza około 6-9 ml / opowiada 2 – 3 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

4 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1600 zł /-40%/ 960 zł

Podanie w formie wypełniacza około 8-12 ml / opowiada 3 – 4 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz BIUST  2000 zł /-40%/ 1200 zł

Podanie w formie wypełniacza 3xIPRF X2 – OBIE STRONY / 16-24 ml / opowiada 4 – 6 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ mezoterapia 1000 zł /-40%/ 600 zł

Podanie w formie mezoterapii 5 ml

Autologiczna mezoterapia – krótko i czytelnie:

Zabiegi, gdzie poprzez nakłuwanie skóry podajemy niewielkie ilości preparatów w ampułkach, jest dobrze znany większości z Was. Producenci zestawiają różnorodne komponenta, mające na celu podnieść elastyczność i poziom nawilżenia skóry. 

Preparat, który podajemy w w przypadku autologicznej mezoterapii nie jest produkowany masowo ani sprzedawany w hurtowniach. To płynne złoto, które pozyskujemy z niewielkiej ilości pobranej od Was krwi. Zawiera komponenty, których nie znajdziecie w żadnych chemicznych materiałach jak czynniki wzrostu, hormony, czynniki regeneracyjne. 

To obecnie najlepszy zabieg dla skór przewlekle suchych, podrażnionych, skłonnych do pokrzywek, liszaji nawet przy nieznanej etiopatogenezie. Fenomenalnie sprawdza się przy problemowych skórach, których źródłem problemów jest tarczyca (niedoczynność, Hashimoto!). Regeneruje skóry nawet z zaburzeniami ukrwienia wywołanymi licznymi teleangiektazjami (popękane naczynka). Siła działania osocza przewyższa preparaty do mezoterapii te znane już rynkowi, jak również nowe, które nazywamy stymulatorami tkankowymi. Nie występuje tu żadne ryzyko alergii, czy brak zgodności materiału z tkanką. Osocze bogatopłytkowe jest materiałem w pełni biozgodnym.

W tym zabiegu możemy wykorzystać około 5-6 ml lub ok 10-12 ml osocza. „wielkość’ zabiegu dobieramy do potrzeb. Jeżeli mamy kłopoty ze skórą w okolicach policzków bądź chcemy podnieść jakość skóry wokół oczu wystarczy nam 5 ml osocza. Zabiegi z użyciem 10-12 ml zarezerwowane są dla Pań chcących uzyskać efekt anty-aging. 

Materiał podawany jest w mikrodepozytach śródskórnych, które wyglądają jak… bąbelki  na skórze. Dobroczynny preparat wchłaniany jest ok 24 godzin po wykonanym zabiegu. Warto więc założyć maseczkę 😉

 

Cennik promocji "Piękna strona pandemii - wielkie promocje zabiegów autologicznych" na zabiegi autologicznych wypełniaczy 1.11.2020 - 31.12.2020

Podanie 10 ml osocza (np. twarz lub dekolt)   1000 zł / -50%/  500 

Podanie 5 ml osocza (np. okolice oczu lub policzki)   600 zł / -50%/  300 

Kontakt, konsultacja – kosmetolog Marta Petrusiewicz – tel. 531-937-189