DO KOŃCA POZOSTAŁO

Days
Hours
Minutes
Seconds

Przedstawiam wielką promocję na zabiegi regenerujące, wypełniające a nawet wolumetryczne najbezpieczniejszym, autologicznymi preparatemi. Nie ma zabiegów bezpieczniejszych i bardziej naturalnych spośród gamy stymulatorów tkankowych i wypełniaczy dostępnych na rynku!
Ta promocja jest dzięki Wam. Dzięki klientkom, które mówią, ze okres pandemii i jest najlepszym do zabiegów, które wymagają chwilowego zamaskowania się 😉

Autologiczny wypełniacz – krótko i czytelnie:

Autologiczny wypełniacz to nic innego, jak pozyskana z krwi klienta, mieszanina czynników zawartych w osoczu, która ma zdolność przekształcać się w komórki tłuszczowe.

O ile preparatyka jest podobna do znanego i powszechnie nazywanego zabiegiem wampirzego liftingu, tak sam efekt przypomina efekty podania wypełniaczy usieciowanego kwasu hialuronowego.

Nazwijmy to inną frakcją, dzięki której możemy super bezpiecznie redukować głębokie bruzdy, uwydatniać policzki, spłycać zagłębienia przy oczodole (tzw. dolina łez).

W przeciwieństwie do wypełniaczy kwasu hialuronowego, AUTOLOGICZNY WYPEŁNIACZ NIE MIGRUJE. W wypadku wypełniaczy autologicznych możemy śmiało wypełniać duże ubytki bez obaw o zniekształcenia w późniejszym czasie.

Bez ryzykownego pobierania tkanki tłuszczowej z innej partii, ryzykownych skrzeplin i ogromnego bólu pooperacyjnego. Krew pobierana jest z górnej kończyny klienta tak samo jak w przypadku zabiegów regeneracyjnych osoczem bogatopłytkowym.

Pobierane ilości krwi, są bezpieczne.

Należy pamiętać, że w żadnym autologicznym zabiegu wypełnień (nawet w nano-fat) nie uzyskujemy proporci 1:1 (podana  1 część komórek w osoczu do 1 części utworzonego tłuszczu). W zabiegach tych przyjmuje się/następuje wzrost około 30% komórek tłuczowych z podanego materiału.

Objętość tkanek po zabiegu wzrasta , a więc wtedy; załóż maseczkę 😉

Cennik promocji "Piękna strona pandemii - wielkie promocje zabiegów autologicznych" na zabiegi autologicznych wypełniaczy 1.11.2020 - 31.12.2020

1 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz  700 zł /-50%/ 350 zł

Podanie w formie wypełniacza 2-3 ml / opowiada 0,5 – 1 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

2 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1000 zł /-50%/ 500 zł

Podanie w formie wypełniacza 4-6 ml / opowiada 1 – 2 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

3 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1300 zł /-50%/ 650 zł

Podanie w formie wypełniacza około 6-9 ml / opowiada 2 – 3 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

4 x iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz Wolumetrycznie 1600 zł /-50%/ 800 zł

Podanie w formie wypełniacza około 8-12 ml / opowiada 3 – 4 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ autogenny wypełniacz BIUST  2000 zł /-50%/ 1000 zł

Podanie w formie wypełniacza 3xIPRF X2 – OBIE STRONY / 16-24 ml / opowiada 4 – 6 ml wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

iPRF Fibryna/ CGF/ leukocyty/ mezoterapia 1000 zł /-50%/ 500 zł

Podanie w formie mezoterapii 5 ml

Autologiczna mezoterapia – krótko i czytelnie:

Zabiegi, gdzie poprzez nakłuwanie skóry podajemy niewielkie ilości preparatów w ampułkach, jest dobrze znany większości z Was. Producenci zestawiają różnorodne komponenta, mające na celu podnieść elastyczność i poziom nawilżenia skóry. 

Preparat, który podajemy w w przypadku autologicznej mezoterapii nie jest produkowany masowo ani sprzedawany w hurtowniach. To płynne złoto, które pozyskujemy z niewielkiej ilości pobranej od Was krwi. Zawiera komponenty, których nie znajdziecie w żadnych chemicznych materiałach jak czynniki wzrostu, hormony, czynniki regeneracyjne. 

To obecnie najlepszy zabieg dla skór przewlekle suchych, podrażnionych, skłonnych do pokrzywek, liszaji nawet przy nieznanej etiopatogenezie. Fenomenalnie sprawdza się przy problemowych skórach, których źródłem problemów jest tarczyca (niedoczynność, Hashimoto!). Regeneruje skóry nawet z zaburzeniami ukrwienia wywołanymi licznymi teleangiektazjami (popękane naczynka). Siła działania osocza przewyższa preparaty do mezoterapii te znane już rynkowi, jak również nowe, które nazywamy stymulatorami tkankowymi. Nie występuje tu żadne ryzyko alergii, czy brak zgodności materiału z tkanką. Osocze bogatopłytkowe jest materiałem w pełni biozgodnym.

W tym zabiegu możemy wykorzystać około 5-6 ml lub ok 10-12 ml osocza. „wielkość’ zabiegu dobieramy do potrzeb. Jeżeli mamy kłopoty ze skórą w okolicach policzków bądź chcemy podnieść jakość skóry wokół oczu wystarczy nam 5 ml osocza. Zabiegi z użyciem 10-12 ml zarezerwowane są dla Pań chcących uzyskać efekt anty-aging. 

Materiał podawany jest w mikrodepozytach śródskórnych, które wyglądają jak… bąbelki  na skórze. Dobroczynny preparat wchłaniany jest ok 24 godzin po wykonanym zabiegu. Warto więc założyć maseczkę 😉

 

Cennik promocji "Piękna strona pandemii - wielkie promocje zabiegów autologicznych" na zabiegi autologicznych wypełniaczy 1.11.2020 - 31.12.2020

Podanie 10 ml osocza (np. twarz lub dekolt)   1000 zł / -50%/  500 

Podanie 5 ml osocza (np. okolice oczu lub policzki)   600 zł / -50%/  300 

Kontakt, konsultacja – kosmetolog Marta Petrusiewicz – tel. 531-937-189


Piękna strona pandemii – wielkie promocje zabiegów autologicznych