fbpx

Trwałe rozwiązanie przy łysieniu, które sprawdza się niemal na każdym etapie zmian. Doskonałe uzupełnienie przeszczepu włosów.

Pigmentacja skóry głowy to innowacyjna metoda polegająca na ukryciu łysienia poprzez stworzenie doskonałej imitacji mieszków włosowych. Drobny punkt pigmentu do złudzenia przypomina naturalny, ogolony punkt z włosem. Zwielokrotnienie drobnych punktów pigmentu w miejscu, w którym brakuje włosów pozwala uzyskać efekt ich zagęszczenia. Pigmentacja skóry głowy to prosty i skuteczny sposób aby wizualnie zmniejszyć tzw. zakola. Przy większym stopniu łysienia, możemy uzyskać atrakcyjny i zawadiacki efekt ogolonej głowy. Przy precyzyjnej pracy, doskonałych barwnikach uzyskujemy efekt końcowy, który jest bardzo realistyczny i nienachalny.

Aby uzyskać idealny efekt pigmentacji skóry głowy, używane są specjalne igły, zdecydowanie cieńsze od tych używanych w klasycznym tatuażu. Nie używamy też do tego celu tzw. rolera.  Robimy wyłącznie pojedyncze precyzyjne mikro nakłucia, dzięki czemu uzyskujemy najlepszy efekt wizualny zwartych punktów.

 

Używane tuszę są “monochromatyczne” bez ocieplaczy i nadmiaru składników, które pod wpływem UV, mogłyby szybko zmieniać barwę. Pigment, którego używamy nie pozwala na wybarwienie się w granatowe subtony.  Barwa punktów zawsze jest w tonacji chłodnej. Nie używamy tzw. korektorów w pigmentacji skóry głowy. Z czasem pigment po prostu blednie i zanika. Pigmentacja skóry głowy staje się coraz mniej widoczna. Aby podtrzymać najlepszy efekt pigmentacji skóry głowy, należy odświeżać zabieg maksymalnie co 2 lata.

 

Zabieg odpowiedni jest dla każdego koloru włosa (również blond i siwych). Tusze do pigmentacji skalpu charakteryzuje różnorodne nasycenie barwą.

Główne obszary/wskazania zastosowania metody pigmentacji skóry głowy to: zakola, ogólne przerzedzenia włosów. Dzięki tej metodzie możemy ukryć blizny po transplantacji / przeszczepie włosów, blizny na skórze głowy powstałe na skutek urazów mechanicznych taki jak: zacięcia, poparzenia czy wypadki. Wszystkie rodzaje łysienia od łysienia najpopularniejszego czyli typu androgenowego po łysienie plackowate są wskazaniem do zabiegu pigmentacji skóry głowy.

To jedyne rozwiązanie dla osób aktywnych. Przy tej metodzie kamuflażu, nie ogranicza nas pot, woda, pogoda czy kask ochronny bądź słuchawki. Pigmentacja skóry głowy w każdej sytuacji i o każdej porze dnia i nocy wygląda nienagannie. Wszystkie pigmentacje rozpowszechniły się dzięki temu, że są po prostu wygodne. Pozwalają oszczędzić niekomfortowych czy nawet wstydliwych sytuacji. Podnoszą męską prezencję, cofają metryczkę bez wysiłku ze strony klienta. Fakt, że wywodzą się z działu tatuażu zdominowanego przez mężczyzn, sprawił że błyskawicznie zyskał na popularności.

 

Zachęcamy do zapoznania się z benefitami do zabiegu pigmentacji skóry głowy gwarantowanym przez naszą firmę.

Kontakt/zabieg: Paweł +48 513 878 628

Więcej

Benefit do pigmentacji skalpu!

Jako jedyni na rynku zapewniamy zabezpieczenie! Jeżeli, któreś punkty przyjmą się zbyt intensywnie lub zdublują się, redukujemy je bezproblemowo podczas korekty laserem pikosekundowym! Dane miejsce, na naszych barwnikach, jesteśmy w stanie zredukować podczas jednego strzału!

Szybka galeria
Cennik
pigmentacja skóry głowy - etapy łysienia - 5

Podstawy wyceny pigmentacji skalpu

Wycena zabiegu jest ściśle związana z wielkością obszaru poddawanemu pigmentacji. Bazą doboru obszaru jest podział łysienia wg. skali Hamiltona-Norwooda zarówno na podstawie wizualnych aspektów jak również przewidywalności postępowania ubytków włosów (podstawy trychologiczne)

Sportowcy o zabiegu

Ponieważ ta moda przyszła z zachodu 😉